RawonaM
сеніори 4000-5500 (3000-3800 чистими).
Дуже дивно таке читати.
Добре, давайте підійдемо з іншого боку: чи є різниця між програмістом котрий працює на внутрішній ринок від того, котрий працює на ринок США?
З написаного вище я розумію, що максимальна заявлена зарплата 5500 (наскільки я розумію, йдеться про долари США). Отже, якщо в місяці 24 робочих дні і 8 годин щодня, тоді ставка за годину буде ~28,64 (до сплати податків).
Але ж погодинна ставка в Штатах може бути і 60 доларів на годину, і більше. І якщо з країни на зразок України не надто охоче беруть контрактором-ремоутером напряму, то з такої країни як Фінляндія повинно бути без проблем...
Тому я і запитав вище, чи є щось на зразок ФОП - і ви відповіли, що різниця невелика. Чи впевнені, що ви достатньо глибоко дослідили це питання? Так, податки у вас там високі, однак ставлення до контракторів з боку штатівських компаній повинно відрізнятися... Ще подумав, що потенційно можливо таке: через слов'янське ім'я та прізвище компанія зі Штатів може не сприймати вас як фіна, без огляду на всі ваші документи... Тоді запитання - як із цим ситуація в умовних "справжніх" фінів?
І ще - я ні до чого конкретно вас не закликаю, бо якщо вам подобається розмірений робочий день, підходить ваш проект, влаштовує бути працівником на умовній "трудовій книжці" а не як "фоп", то продовжуйте насолоджуватися життям. Лише цікавить інформація і відчуваю що поки що відповідь може бути не повною.
▼Прихований текст
Та що там говорити, якщо мені тут в Україні пропонували 30 доларів на годину! Я не погодився через те, що це йшлося про reliability engineer на високонавантаженому проекті, я зважив всі за і проти - після чого вирішив, що ну його в пень буквально цілодобово бути відповідальним за доступність сервісу і відповідати на дзвінки (повідомлення в слак) в будь-який час доби... Але так як я тепер знаю де шукати такі зарплати, то зараз опанував створення API і спробую вже з цими додатковими скілами на початку осені отримати такий офер...